Вбудований точковий світильник призначений для внутрішнього монтажу в стелі будь-яких типів. Він оснащен цоколем G5.3 под светодиодную лампу типу MR-16. Цей світильник підкреслює індивідуальність житлового простору та забезпечує додаткове підсвічування приміщення. DL6005 виступають на 32 мм, але не акцентують на собі особливої уваги, а лише підкреслюють красу сучасного інтер'єру. Глибоке розміщення джерела освітлення гарантує високий рівень зорового комфорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 68 мм |
| Діаметр врізного отвору | 62 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний-золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴




